Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/meziai/domains/och.lt/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/meziai/domains/och.lt/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 VIP siaubas » Prikolai,anekdotai,bajeriai,linksmi,juokingi vaizdeliai,juokai,juokingi video!

TOPWAREZ.LT ----- Geriausias pramogų portalas Lietuvoje.....TOPWAREZ.LT
Pradžia | Anekdotai | Skaitiniai | Paveiksliukai | Įdomybės | Nuorodos | Prikolai | Video | Žaidimai | VIP Merginos | VIP Vaikinai | VIP Siaubas | VIP Video

Nosytė Kategorija: VIP siaubas
alt


Nemoteriskos moteriskes Kategorija: VIP siaubas
Nemoteriskos moteriskesTruputis nestandrartine moteriske Kategorija: VIP siaubas
Truputis nestandrartine moteriskeIzraelyje vaikai meto akmenys i masinas ko pasekoje nutrenkiamas Kategorija: VIP siaubas
Izraelyje vaikai meto akmenys i masinas ko pasekoje nutrenkiamas vaikas,viduje video
Izraelyje vaikai meto akmenys i masinas ko pasekoje nutrenkiamasBeth Ditto ant podiumo (7 nuotraukos) Kategorija: VIP siaubas
alt
Foto mįslė Kategorija: VIP siaubas
alt
Cirko išsigimėliai Kategorija: VIP siaubas
alt
Plastinė operacija. Kategorija: VIP siaubas
Jautriems nepatariu žiūrėt. Gali sukelt neigamas emocijas.


Šiurpios istorijos Kategorija: VIP siaubas
Karta viena moteris isikele gyventi i buta, kur neseniai mire buvusi buto savininke. Naujoji gyventoja rado grazia palaidine, bet su kraujo deme. Ji ja nutare isskalbti. Skalbe skalbe, ir neisskalbe. Suskambo telefonas. Moteris atsiliepe. Girdi:
- Jeigu tu iki vidurnakcio neisplausi sios demes... pyp, - kazkas padejo rageli.
Tai atsitiko dar tris kartus. Atejo vidurnaktis, deme dar neisplauta. Skambutis i duris. Moteris atidaro. Ten stovi giltine. Ji sako:
- Jeigu tu iki rytojaus vidurnakcio neisplausi sios demes tai... NAUDOK BONUX.truputis po vidurnakcio. uzsibuvusi darbe, grizta moteriske i savo nedideli butuka.. stovi prie duru, atsiremia i jas, noredama is rankines issitraukti raktus, bet ju neprireike- durys buvo atrakintos.. moteris letai iejo i buta, ji jaute nezmoniska baime... iejusi i kambari pamate didele netvarka.. "vagys" - pagalvojo... pabande ijungti sviesa.. nebuvo elektros, laidai nupjauti... moteris girdi, kad kazkokie garsai sklinda is virtuves... ji tyliai nueina i virtuve ir supranta, kad saldytuve kazkas krebzda.. neaisku is kur ji atrado jegu ir kaip ji nugalejo baime, bet ji atidare saldytuva...o ten.. "Sveiki, as DELMA"Vieną kart gyveno šeima : mama,tėtis ir 2 naujagimiai mergytė ir berniukas.Kadangi tėvai turėjo eiti į darbą kai mažyliai paaugo jiems buvo nusamdyta auklė.
Visą laiką kai auklė padarydavo mažyliams pavalgyti ir norėdavo pasodinti ant suoliuko ji pradėdavo dusti,todėl jie turėjo būti laikomi rankose.
Nuo tokio streso auklė išėjo iš darbo,o mama pati pradėjo prižiūrėti mažylius,deja jai irgi taspats buvo,vieną kart kai ji pasliko gulėti mažylius ant suolelio jie užduso,o mama puolė į paniką ir iškvietė policiją.Ši nuplėšė suolelio viršų ir ten rado vyro lavoną kuriam buvo susmeigti 4 peiliai į : krutinę,gerklę,pilvą ir šoną...Miesto pakraštyje stovi gražus vaikų darželis. Tačiau jame nutiko kai kas šiurpaus:
Kaip visada ryte vaikai susirinko į darželį. Auklėtojos kalbėjosi ir tarėsi dėl to, kad darželis pastatytas ant suirusio moters kapo, kuri mėgo grobti vaikus. Jeigu vaikai tai sužinotų, labai bijotų, tad jos tai laikė paslaptyje. Atėjo pietų miego metas. Vaikai sugulė ir laukė kol ateis auklėtoja pasekti jiems pasakos. Atėjo auklėtoja ir pradėjo skaityti. Vienas berniukas, vardu Matas buvo kurčias, tad tik žiūrėjo į auklėtoją. Pamažu auklėtojos balsas ėmė keistis (tai girdėjo tik kiti vaikai). Balsas tapo nebe ramus ir linksmas, o ko gero tylus ir šaltas dainavimas. Pati auklėtoja virto į šmėklą. Matas negirdėjo ką ji dainuoja, tačiau nuo jos dainavimo kiti vaikai išbalo. Jų akys pasidarė lyg negyvos. Matas labai išsigando ir nubėgo į rūbinėlę. Kai įsidrąsino vėl grįžo į miegamajį ir pamatė, kad jis baisiai suverstas. Ant sienų kraujo dėmės, tapetai nuplėšti, lovos sulaužytos, langai išdaužti... Jis vėl baisiausiai išsigando ir nubėgo į žaidimų kambarį. Ten sėdėjo visi vaikai vėl normalūs. Ir auklėtoja ta pati. Ji sakė:
- Matai, kur buvai? Sėsk, pavalgysim!-parodė ji į stalą.
Matas viską suprato ir atsisėdo. Pradėjo valgyti. Staiga vėl auklėtoja tapo šmėkla ir uždainavo. Vaikai vėl išbalo ir negyvom akim žiūrėjo į šmėklą. Jų lėkštėse vietoj košės atsirado širdys. O vietoj arbatos - kraujas. Vaikai godžiai valgė tik Matas nelietė savo "valgio". Jis vėl išsigando ir nubėgo į atokiausią kampą ir užsimerkė. Atsimerkė vėl prie stalo. Žaidimų kambarys irgi buvo labai suverstas. Berniukas nuėjo į miegamajį. Jis buvo sutvarkytas ir gražus lyg naujas. Tas pats buvo ir jam nuėjus į žaidimų kambarį. Matas nuėjo į rūbinėlę ir pamatė, kad visi vaikai jau normalūs, tačiau apalpę guli ant grindų, o auklėtojos nėra. Berniukas nubėgo pas valytoją, kuri tuo metu buvo kieme ir išsakė viską kas atsitiko. Valytoja nepatikėjo, tačiau nuėjusi ir pamačiusi vaikus ant grindų ji iškvietė policiją. Specialistai ištyrinėjo visą darželį ir atitraukus dujinę vyryklę rado liuką, už kurio buvo laiptai žemyn. Jie nulipo ten ir rado negyvą moterį, tačiau dabar tas darželis apleistas ir senai nebedirba.Viena mergaite sumane kviestis dvasias kad tipo pasikalbet su savo mirusia mama.Is kazkur buvo nugirdusi kad reikia turet savo ugio veidrodi lupu dazu ir reikia issirengt nuogai ir tai darysti reikia nakty lygiai 12h...is vis ant kuno nieko netureti...nei plauku gumyciu nei grandineliu nei pan.
Ji taip ir padare... atsistojo pries veidrodi visikai plika tik viena beda pamirso grandinele nusiimt...
KIta ryta tevas ja rado pasmaugta su ta grandinele o ant veidrodzio lupdaziu uzrasyta:"Atleisk ukrele,blogis valdo si pasauli"Spėlionė Kategorija: VIP siaubas
Spėlionė


Kūno bjaurotojai iš Japonijos Kategorija: VIP siaubas
alt


Silpnų nervų žmonėms nepatariama žiūrėti Kategorija: VIP siaubasTikrai...Psichologinis paveikslas Kategorija: VIP siaubas

Psichologinis paveikslas

Šį kūrinį nutapė dailininkas Bill Stoneham. Triukšmas prasidėjo po vienos iš parodų. Psichikos sutrikimus turintys žmonės šio kūrinio žiūrėti negali, nes jis sukelia nervizmą, pradeda darytis blogai, būna kad praranda sąmonę, o dažniausiai pradeda verkti...Ar esat mate ka nors baisesnio ? Kategorija: VIP siaubas
Ar esat mate ka nors baisesnio ?


Vestuvės Kategorija: VIP siaubas
VestuvėsMergina su negalia ,silpniems geriau nereikia Kategorija: VIP siaubas
Mergina su negalia ,silpniems geriau nereikiaNesekmė. Kategorija: VIP siaubas
Nesekmė.


Šiek tiek daugiau apie ryklius ir jų išpuolius. Kategorija: VIP siaubas
Šiek tiek daugiau apie ryklius ir jų išpuolius.


MMA-UFC žaizdos Kategorija: VIP siaubas
                                               Kelios žaizdos


Darbas mėsinėje. Kategorija: VIP siaubas
Darbas mėsinėje.


Jautriems nerekomenduoju.


Koridos bulius matadorą pamovė ant rago kiaurai pasmakrę (N-18, video) Kategorija: VIP siaubas
  Koridos bulius matadorą pamovė ant rago kiaurai pasmakrę (N-18 , video)
Šeštadienį į Madrido areną „Las Ventas“ susirinkę 24 tūkst. ispanų tapo šiurpaus reginio liudininkais – išerzintas koridos bulius tik per plauką nenužudė matadoro Julio Aparicio, ragu perdurdamas jo pasmakrę kiaurai.


Dėl vienos klaidos 41 metų garsaus matadoro dvikova su buliumi baigėsi apverktinai: vyriškis suklupo ir pargriuvo, o po poros sekundžių pusę tonos sveriantis gyvulys smogė jam ragu ir, kiaurai perdūręs matadoro pasmakrę, mestelėjo jį į viršų.

Sunkiai sužeistą J.Aparicio tuojau pat iš arenos išgabeno į ligoninę. Per šešias valandas jam buvo atliktos dvi sudėtingos operacijos. Jautis matadorui labai rimtai sužalojo trachėją, gomurį, liežuvį ir žandikaulį. „Ten nebuvo likę sveikos vietos“, – vieną iš chirurgų cituoja „The Telegraph“.

Pasak medikų, matadoro gyvybei pavojus nebegresia, tačiau prognozuoti, kada jis visiškai pasveiks, kol kas anksti. Tuo tarpu bulių netrukus po incidento nužudė kiti matadorai.

J.Aparicio jau prieš dvejus metus vos nepalydėjo galvos per pasirodymą koridoje – tą kartą bulius jį taip pat rimtai sužeidė.

Be 24 tūkst. žmonių, kurie šeštadienį gyvai stebėjo koridą „Las Ventas“ arenoje, dar daugybė ispanų incidentą matė tiesiogiai, kadangi dvikovą transliavo kelios kabelinės televizijos. Daugelis Ispanijos laikraščių išpublikavo šio baisaus įvykio nuotraukas, tačiau dauguma skaitytojų pasipiktino tuo, teigdami, kad jose užfiksuoti vaizdai yra nepaprastai žiaurūs.

Šis tragiškas įvykis taip pat vėl paskatino koridos priešininkus pakelti balsą ir reikalauti nutraukti žiaurų elgesį su gyvūnais.

Nuotraukos ir video dėl smurto vaizdų nėra tinkami nepilnamečiams ir sveikatos problemų turintiems asmenims. Spausdami ant žemiau esančių nuorodų patvirtinate, kad jums yra daugiau nei 18 metų ir prisiimate visą atsakomybę už pasekmes.

Praneša 15min.lt
<!---->


Karvės prieš automobilį Kategorija: VIP siaubas

Žiaurus vaizdelis

alt
Susidorojimas su negru ,žiaurus vaizdelis Kategorija: VIP siaubas
Susidorojimas su negru ,žiaurus vaizdelis

Susidorojimas su negru ,žiaurus vaizdelisRekomenduojame paspausti ant reklamos kartą į dieną,taip paremsite svetaine.Dėkojame !!!
sex foto video sex,sex pazintys,meiluziai,meiluzes,intymios pazintys
Šunys nepatenkinti įsibroveliu į Rančos teritorija Kategorija: VIP siaubas
Šunys nepatenkinti įsibroveliu į Rančos teritorija

altSutuoktinių pora neprisisegė,štai pasekmės :( Kategorija: VIP siaubas
silpniems nerekomenduojiu žiurėti toliau

Sutuoktinių pora neprisisegė saugos diržo,štai pasekmės :(
altVienas iškiliausių menininkų ,kraujo kūrėjas iš mėsos 18+ Kategorija: VIP siaubas
Vienas iškiliausių menininkų XX a. - Hermanas Nietzsche, kraujo kūrėjas iš mėsos, kurio Studijos Scarlet yra daugiau nei metus sukrėtė pasaulį.
Nietzsche gimė Vienoje 1938 metais, ir karo žiaurumo aura, skausmas ir po vyno, kartu su Vienos elegancija, mandagūs ir padorumo paskatino jį kurti naujus meno ir religinių kalba kelią, galbūt labiausiai efektyviu būdu.
Šiose atstovybėse šimtai europiečių turistų ir, kaip mes matomepaveikslai precedento neturintys išparduoti ...
Bent jau man nepriimtina ir žiauru 18+
Vienas iškiliausių menininkų ,kraujo kūrėjas iš mėsos 18+Kirgizijoje neramumai ar pilietinis karas? Kategorija: VIP siaubas
(49 Foto) Nuo protestų ir riaušių drebinamoje Kirgizijoje padėtis tapo nevaldoma. Liudininkai praneša, kad riaušininkai stipriai sužalojo vidaus reikalų ministrą.


alt


IŠ gražuolės i Babaisa Kategorija: VIP siaubas
IŠ gražuolės i Babaisa ,patys spreskite kas kaip ......
IŠ gražuolės i Babaisa
IŠ gražuolės i BabaisaKaip pasibaigė pingvino gyvenimas Kategorija: VIP siaubas
Kaip pasibaigė pingvino gyvenimas

altSiaubingos cheminio ginklo pasekmės Vietname Kategorija: VIP siaubas


(
15 Foto) Ši medžiaga yra tik lankytojams su stipriais nervais.
Ne silpnų nervų žmonėms.

Tie, kurie tai padarė, nėra verti vadintis žmonėmis, aš tikiuosi, kad jie gavo tai, ko nusipelnė.


  Siaubingos cheminio ginklo pasekmės Vietname


Vartotojo meniu
Vardas:
Slaptažodis:
 
Mėnesio komentatoriai
Apklausa
Aktyviausi lankytojai
 Neringa  (7704)
 Jurrrate  (7322)
 Blekas  (6406)
 Sting  (5221)
 mariakas  (4958)
 Tomas007  (4927)
 bezdals  (4894)
 Pofkuciz  (3348)
 chaime  (3322)
 caras  (3048)
Naujausi nariai
» Zhomasglisk
» RobertWeift
» Peterbusty
» Sherilab
» MarlinTug
» Angelcof
» Williamanabolikovkab
» SerovEa
» QuadirduH
» gumanoid2000
Populiarios naujienos
Raktažodžiai
Mes ir facebook !!!

Nuorodos
sexpazintys,pazintys,meiluziai

SEXTOP.LT
Ryšys su mumis | Pridėti naujieną | Statistika | Reklama | Parfum Express Kvepalai | google adwords coupons

© 2008-2010 Och.lt